[vc_row css=”.vc_custom_1471019067901{padding-top: 30px !important;}”][vc_column][thim-heading title=”Iskolánkról” sub_heading=”Köszöntjük látogatóinkat! Engedjék meg, hogy bemutatkozzunk.” line=”” text_align=”text-center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][thim-counters-box counters_label=”KÖVETŐINK” counters_value=”1226″ style=”about-us”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][thim-counters-box counters_label=”MINŐSÍTETT TANÁRAINK” counters_value=”47″ style=”about-us”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][thim-counters-box counters_label=”BEIRATKOZOTT DIÁKJAINK” counters_value=”482″ style=”about-us”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][thim-counters-box counters_label=”TELJESKÖRŰ KÉPZÉSINK” counters_value=”14″ style=”about-us”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][thim-gallery-images number=”1″ item_tablet=”1″ show_pagination=”yes” css_animation=”left-to-right” image=”10314,10282,10382,10180,10360,10159,10156″ image_size=”large”][vc_column_text]
“Iskola a vidék jövőjéért!”
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1471796791252{margin-bottom: 63px !important;}”][vc_column width=”1/2″ css=”.vc_custom_1471796770554{margin-bottom: 30px !important;}”][vc_column_text]
BEMUTATKOZÁS
A Bethlen Gábor Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium Békés megyében, Gyomaendrődön található a Hármas-Körös partján, páratlan természeti környezetben. Iskolánk az Agrárminisztérium fenntartásába tartozik, képzési kínálatunkat környezetvédelmi, mezőgazdasági és élelmiszeripari szakmák alkotják.
A nappali rendszerű szakgimnáziumi, szakközépiskolai és érettségit adó képzések mellett lehetőséget teremtünk a felnőttek fejlődésére is az esti munkarendű érettségit adó, technikus és szaktechnikus képzésekkel, valamint tanfolyami képzésekkel. Mindezen képzések mellett 2013 óta rendszeresen és nagy intenzitással veszünk részt a közfoglalkoztatottak megyei képzéseiben is.
Iskolánk mottója: Iskola a vidék jövőjéért! A vidék számunkra a mezőgazdasági termelésen túl a mezőgazdaság által megtermelt alapanyagok, élelmiszerek feldolgozását is jelenti. A térség legnagyobb agrár-szakképző iskolájaként felelősnek érezzük magunkat azért, hogy a tanulók, hallgatók – a munkaerőpiaci igényeknek megfelelő – piacképes végzettséget szerezhessenek.
[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″ css=”.vc_custom_1471796781968{margin-bottom: 30px !important;}”][vc_column_text]
KÜLDETÉSÜNK
Vidéki agrárszakképző iskolaként kiemelten fontosnak tartjuk az agrárágazathoz kapcsolódó ismeretek minél magasabb szintű oktatását, a már megszerzett tudás bővítését.
Célunk, olyan munkaerő képzése, amelyek a mai kornak megfelelő ismeretekkel bírnak és így jó eséllyel el tudnak majd helyezkedni a környékbeli gazdáknál, cégeknél, vagy saját gazdálkodókként, falusi vendéglátóként önállóan képesek lesznek megállni a helyüket.
A gyakorlati képzés során nagy hangsúlyt fektetünk arra, hogy tanulóink nemzetközi ismereteket, tapasztalatokat is szerezzenek. Az ERASMUS+ programok keretében tanulóink franciaországi, lengyelországi és olaszországi gyakorlatokon vesznek részt, ahol szervezett keretek között ismerhetik meg az adott ország mezőgazdaságát.
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1471796791252{margin-bottom: 63px !important;}”][vc_column][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_column_text]
Iskolánk bemutatkozó filmje:
[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_column_text]
ISKOLÁNK TÖRTÉNETE
Iskola névadója Bethlen Gábor erdélyi fejedelem, 17. századi magyar történelem egyik legjelentősebb személyisége. Gyulafehérvári udvarát politikai és művelődési központtá fejlesztette, ugyanitt 1622-ben református főiskolát is alapított. Támogatta a magyar diákok külföldi tanulmányait, főleg a polgári fejlődés élén járó Hollandiában és Angliában.
Az iskola a város közepén a buszmegálló közelében található, de a vasútállomásról is 20 perc alatt be lehet érni. Az épület mellett található a tanszálló illetve a kollégium. A tanszállót az iskola tanulói gyakorlóhelyként is használják. Iskolai szünetekben kiadásra kerül szállóvendégeknek, ezzel is növelve az iskola bevételé.
A Bethlen iskola sokáig a legnagyobb oktatási intézmény volt városunkban, amelynek végzett diákjai évtizedek óta a környék mezőgazdasági szakembergárdájának magját alkotják. A diáklétszám, a tanári kar kezdeményezőkészsége, szellemisége, az iskola felszereltsége lehetővé tette, hogy a városi rendezvények, legyen az nemzeti ünnep, egyéb évforduló, fesztivál, vagy vásár, kulturális-művészeti rendezvény, sportesemény, vagy akár véradási kampány mind-mind az iskola részvételével, gyakran szervezésében valósuljanak meg. A város nemzetközi kapcsolatai is sokat köszönhettek az iskola kapcsolatainak. Az első testvérvárosi szerződés Bethlen Gábor tiszteletére az iskola vezetése Nagyenyeddel köttetett. A több mint egy évtizedig két helyszínen, Gyomaendrődön és Nagyenyeden megrendezett Nemzetközi Művésztábor gyomai házigazdája és szervezője is az iskola volt.
2002-ben a Református Templomban felemelő ünnepség keretében emlékeztünk meg az intézmény szellemi elődjének, a Gyomai Községi Önálló Gazdasági Népiskola alapításának nyolcvanadik évfordulójáról. Városunk és környéke ma is kismértékben iparosodott, a munkahelyek többségét a mezőgazdaság és az ahhoz közvetlenül kapcsolódó tevékenységek adják.
Az iskolát 1922-ben alapították, a célja, feladata: „a földműves vagy mezőgazdasággal kapcsolatban lévő szülők gyermeki részére olyan gazdálkodási ismereteket adjon, melynek birtokában önálló mezőgazdasági munkavégzésre képessé válik a tanuló”. A tantárgyak a következők voltak: hittan; közismereti tárgyak: olvasmánytárgyalás és fogalmazás, számolás és mérés, földrajz, történelem, természetrajz, állampolgári jogok és kötelességek, ének, testnevelés és egészségtan; Gazdasági ismeretek: növénytermesztés, kertművelés, állattenyésztés, gazdaságvezetés, háztartástan, kézimunka; Időszerű gazdasági gyakorlatok. Ezek a tárgyak a mai körülményekhez, technikai lehetőségekhez igazítva ma is hasznosak lehetnének.
Az iskola Erzsébet liget 3. szám alatti épülete 3 tanteremből, irodából, igazgató lakásból, tehén-és lóistállóból, baromfiólból, sertésólból, magtárból, kukoricagóréból, pajtából és szolgálati lakásokból állt. A kis mintagazdaság alapját 20 hold szántó, 1,5 hold gyümölcsös, 1 hold konyhakert adta. Sokunk szülei, nagyszülei, dédszülei tanultak ebben az iskolában.
Ez a képzési forma 1946. évben leállt. Az iskola átszervezésre került. Először ezüstkalászos tanfolyamok majd állattenyésztő, gyapottermelő tanfolyamok indultak. A gépállomások megalakulásával különböző traktorvezetői képzés indult.
1953-54-ben közös igazgatású lett az iskola a dévaványai traktorvezető-képző iskolával. 1954 júliusában azzal az indokkal szűnt meg, hogy az iskola helyén Gyomai Járási Humán Kórházat alakítanak ki. (Ez különböző okok folytán meghiúsult.)
A mezőgazdasági szakképzés mindezek ellenére sem szűnt meg Gyomán. Az 1954-es leállításról is tovább folyt a Gyoma község vezetőinek küzdelme a mezőgazdasági szakképzés folytatásáért, az iskola újraindításáért. Keresték a kapcsolatot szinte mindenkivel. Az Orosházi Mezőgazdasági Technikum kihelyezett külső tagozatú osztályt indított Gyomán, majd Endrődön. A Gyomai Mezőgazdasági Gépállomás keretén belül traktoros képzés indult.
1962-ben a Gyomai Gimnázium keretén belül négy éves, érettségit is adó állattenyésztő szakmunkás célú szakközépiskolai képzés indult.
1966-ban újraindították az iskolát, ahol hosszú ideig állattenyésztő szakképzés folyt. Kezdetben juhtenyésztő és baromfitenyésztő szakmunkásokat képeztek. Mindkét szakterületen országosan is jó hírnevet szereztek. Azután bővült a szakképzés a szarvasmarha-tenyésztő, sertéstenyésztő, illetve később a lótenyésztő szakmunkás képzéssel. Az integráltabb szakképzés megvalósítása céljából 1970-től az élelmiszeripari szakmák közül a baromfihús-feldolgozó szakképzést is felvállalták.
1970-től 1988-ig az iskolákhoz csatolták az addig önállóan működő Eleki Mezőgazdasági Szakiskolát.
1987-től a szakmunkásképzés mellett indítottak a szakmunkás célú szakképző iskolai képzést is. Maga a tantestület készítette el az 1810. sz. sz. Kisállattenyésztő szakközépiskolai képzés tantervét, mely alapján még ma is folyik a képzés az iskolában.
A mezőgazdasági és ipari képzés hosszú időn keresztül külön intézményként, külön épületben működött. Az 1980-as évek során aztán mindkét intézmény új épületet kapott. A fenntartó többször változott. Ebben az időszakban Gyomaendrőd Város Önkormányzata volt. E fenntartó döntésére 1997. augusztus 1-jén egyesült a két intézmény Bethlen Gábor Mezőgazdasági Szakközépiskola és Szakmunkásképző Iskola néven.
1998-tól 2+2-es formában induló szakképzés területén 22 szakmát ajánlott 4 szakirányban az iskola. Ebben az évben újként indították az államháztartási, közgazdász és a vámigazgatási közgazdász szakirányú képzéseket.
Minőségileg újat és szakmailag előrelépést jelentett, hogy az iskola bekapcsolódott az akkreditált iskola rendszerű felsőfokú képzésbe. A két éves képzés végén a hallgatók felsőfokú szakképesítést kaptak. A felsőfokú képzés Gyomaendrődön folyt, jórészt a helyi tanárok segítségével, de a képzést a főiskolák irányították.
2000. július 1-jével megváltozott az iskola fenntartója, így az intézmény a városi önkormányzattól átkerült a Földművelésügyi és Vidékfejlesztési Minisztériumhoz.
Az ezt követő időszakra a folyamatos változás volt a jellemző. Előbb a TISZK, majd a Klik irányítása mellett működött az intézmény.
Az iskola 2013. augusztus elsején nyerte vissza függetlenségét. A 2013/2014-es tanévet már Bethlen Gábor Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskolaként kezdte meg a régi Bethlentől megszokott lendülettel. A következő tanévre már tisztázott feltételeket, biztonságos körülményeket és érdekes, használható képzéseket ajánlhatunk a minket választó diákoknak és szüleiknek. A választható szakmák alkalmazkodnak az iskola hagyományaihoz és a környezet igényeihez, valamint az iskolát újra szárnyai alá vevő régi-új fenntartó, a Vidékfejlesztési Minisztérium elvárásaihoz.
A meghirdetett szakmákat képzett szaktanárok keze alatt, jól felszerelt tanműhelyekben, tankonyhán és tangazdaságban sajátíthatják el a tanulók. Emellett lehetőség van „T” kategóriás mezőgazdasági vontatóvezetői jogosítvány megszerzésére is, amely felér egy plusz szakmával. Iskolánk az Erasmus+ programnak köszönhetően kiterjedt nemzetközi kapcsolatokkal rendelkezik, amelyek lehetővé teszik, hogy tanulóink rendszeresen részt vegyenek külföldi – franciaországi, lengyelországi és olaszországi – szakmai gyakorlatokon. Az iskola maga is fogad külföldi cseregyakorlatra tanulókat.
A helybeli diákoknak és szüleiknek az iskola és a tanári kar ismertsége, a felkínált szakok sokfélesége lehet fontos szempont a választásnál, s nem utolsósorban az, hogy a gyermek helyben, a szülő szeme előtt marad. Azonban a vidéki diákokat sem kell félteni, hiszen az iskola kollégiuma nem csak szállást, étkezést, szervezett programokat biztosít, de személyre szabott odafigyelést is minden egyes diákra, amely a szülőkkel való közvetlen kapcsolattartás által hatékonyan, biztonságosan neveli és óvja a bentlakókat.
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row_content_no_spaces” parallax=”content-moving-fade” parallax_image=”9160″ css=”.vc_custom_1508351556755{margin-top: 0px !important;margin-bottom: 0px !important;}”][vc_column][vc_empty_space height=”300px”][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row” el_class=”thim-latest-new-university” css=”.vc_custom_1508351105302{background-color: #f9f9f9 !important;}”][vc_column][vc_row_inner][vc_column_inner][thim-heading title=”Végzett diákjaink életútja” title_custom=”custom” font_weight=”” sub_heading=”Most indított cikksorozatunk keretében a Bethlenben végzett diákok életútját mutatjuk be.” line=”true” bg_line=”#ffcc00″ text_align=”text-center”][thim-carousel-posts cat_id=”127″ orderby=”recent”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][thim-heading title=”TANÁRAINK” title_custom=”custom” font_weight=”” sub_heading=”Tanári karunk tagjai” line=”true” bg_line=”#ffcc00″ text_align=”text-center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”7975″ alignment=”center” style=”vc_box_circle”][vc_custom_heading text=”DAVIDOVICS LÁSZLÓ
Intézményvezető
Francia-angol szakos középiskolai tanár” font_container=”tag:h4|text_align:center”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”9916″ alignment=”center” style=”vc_box_circle”][vc_custom_heading text=”VARJÚNÉ KOVÁCS EDIT” font_container=”tag:h4|text_align:center”][vc_custom_heading text=”Általános intézményvezető helyettes
Matematika-informatika szakos középiskolai tanár” font_container=”tag:h4|text_align:center”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”11307″ alignment=”center” style=”vc_box_circle”][vc_custom_heading text=”MUNKÁCSINÉ FEKETE MARIANNA” font_container=”tag:h4|text_align:center”][vc_custom_heading text=”Szakmai intézményvezető helyettes
Gazdasági- és vidégfejlesztési agrármérnök, okleveles agrár-mérnöktanár” font_container=”tag:h4|text_align:center”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”10765″ alignment=”center” style=”vc_box_circle”][vc_custom_heading text=”VAJDA-CZIKKELY KATALIN
Szakmai vezető
Gazdasági- és vidékfejlesztési agrármérnök, okleveles agrár-mérnöktanár” font_container=”tag:h4|text_align:center”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”9992″ alignment=”center” style=”vc_box_circle”][vc_custom_heading text=”VASZKÓ PIROSKA” font_container=”tag:h4|text_align:center”][vc_custom_heading text=”gazdasági- és vidékfejlesztési agrármérnök” font_container=”tag:h4|text_align:center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_single_image alignment=”center” style=”vc_box_circle”][vc_custom_heading text=”” font_container=”tag:h4|text_align:center”][vc_custom_heading text=”” font_container=”tag:h4|text_align:center”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”9936″ alignment=”center” style=”vc_box_circle”][vc_custom_heading text=”BOGÁRNÉ BAUKÓ ANIKÓ” font_container=”tag:h4|text_align:center”][vc_custom_heading text=”Élelmiszeripari mérnök, mérnöktanár” font_container=”tag:h4|text_align:center”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”9936″ alignment=”center” style=”vc_box_circle”][vc_custom_heading text=”CSABÁNÉ NÁNDORI EMESE” font_container=”tag:h4|text_align:center”][vc_custom_heading text=”Tájgazdálokási mérnök” font_container=”tag:h4|text_align:center”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”11453″ alignment=”center” style=”vc_box_circle”][vc_custom_heading text=”CSIZMADIA ANITA” font_container=”tag:h4|text_align:center”][vc_custom_heading text=”angol-orosz szakos tanár” font_container=”tag:h4|text_align:center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”9922″ alignment=”center” style=”vc_box_circle”][vc_custom_heading text=”DAVIDOVICS ANGÉLA” font_container=”tag:h4|text_align:center”][vc_custom_heading text=”Matematika-informatika szakos középiskolai tanár” font_container=”tag:h4|text_align:center”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”10695″ alignment=”center” style=”vc_box_circle”][vc_custom_heading text=”FARKAS VIKTÓRIA
mezőgazdasági mérnök, mérnöktanár” font_container=”tag:h4|text_align:center”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”9936″ alignment=”center” style=”vc_box_circle”][vc_custom_heading text=”FEKÉCSNÉ BOTOS EMESE
történelem szakos tanár” font_container=”tag:h4|text_align:center”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”9936″ alignment=”center” style=”vc_box_circle”][vc_custom_heading text=”FEKÉCSNÉ BRANDT MÁRIA
gyógypedagógus, kollégiumi nevelő” font_container=”tag:h4|text_align:center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”9928″ alignment=”center” style=”vc_box_circle”][vc_custom_heading text=”FEKETE LAJOS RÓBERT” font_container=”tag:h4|text_align:center”][vc_custom_heading text=”kémia szakos középiskolai tanár” font_container=”tag:h4|text_align:center”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”10700″ alignment=”center” style=”vc_box_circle”][vc_custom_heading text=”FITOSNÉ DR. HORNOK MÁRIA
agrármérnök, német szakfordító, mérnöktanár” font_container=”tag:h4|text_align:center”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”9936″ alignment=”center” style=”vc_box_circle”][vc_custom_heading text=”HAJDU ANDREA
anglisztika szakos bölcsész, vendéglátó szakmenedzser” font_container=”tag:h4|text_align:center”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”9928″ alignment=”center” style=”vc_box_circle”][vc_custom_heading text=”ifj. HORNOK LÁSZLÓ” font_container=”tag:h4|text_align:center”][vc_custom_heading text=”élelmiszeripari technikus, cukrász” font_container=”tag:h4|text_align:center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”9928″ alignment=”center” style=”vc_box_circle”][vc_custom_heading text=”HORNOK LÁSZLÓ
mezőgazdasági gépészmérnök, okleveles agrár-mérnöktanár” font_container=”tag:h4|text_align:center”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”10709″ alignment=”center” style=”vc_box_circle”][vc_custom_heading text=”KALMÁRNÉ TALLÁR MÁRIA
élelmiszertechnológus mérnök, mérnöktanár” font_container=”tag:h4|text_align:center”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”9947″ alignment=”center” style=”vc_box_circle”][vc_custom_heading text=”KEREKINÉ NÁNDORI ANITA
magyar nyelv és irodalom szakos középiskolai tanár, német szakos tanár, turizmus szak” font_container=”tag:h4|text_align:center”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”9928″ alignment=”center” style=”vc_box_circle”][vc_custom_heading text=”KÉRI ROLAND” font_container=”tag:h4|text_align:center”][vc_custom_heading text=”testnevelés szakos középiskolai tanár” font_container=”tag:h4|text_align:center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”12557″ alignment=”center” style=”vc_box_circle”][vc_custom_heading text=”KISZELY SÁNDOR LÁSZLÓ
Mezőgazdasági Mérnöktanár” font_container=”tag:h4|text_align:center”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”10696″ alignment=”center” style=”vc_box_circle”][vc_custom_heading text=”KOCSIS EDIT” font_container=”tag:h4|text_align:center”][vc_custom_heading text=”élelmiszeripari technikus, cukrász szakoktató” font_container=”tag:h4|text_align:center”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”9953″ alignment=”center” style=”vc_box_circle”][vc_custom_heading text=”KOMÓCZI KRISZTINA” font_container=”tag:h4|text_align:center”][vc_custom_heading text=”francia szakos középiskolai tanár, olasz szakos tanár” font_container=”tag:h4|text_align:center”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”9955″ alignment=”center” style=”vc_box_circle”][vc_custom_heading text=”KOZSUCH NIKOLETT” font_container=”tag:h4|text_align:center”][vc_custom_heading text=”német nyelv és irodalom szakos középiskolai tanár” font_container=”tag:h4|text_align:center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”9928″ alignment=”center” style=”vc_box_circle”][vc_custom_heading text=”KÓRA TAMÁS ISTVÁN” font_container=”tag:h4|text_align:center”][vc_custom_heading text=”környezetgazdálkodási agrármérnök, vadgazdálkodási szakmérnök, okleveles agrármérnöktanár” font_container=”tag:h4|text_align:center”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”10701″ alignment=”center” style=”vc_box_circle”][vc_custom_heading text=”KRUCHIÓNÉ HUNYA ADRIENN” font_container=”tag:h4|text_align:center”][vc_custom_heading text=”történelem-földrajz szakos középiskolai tanár” font_container=”tag:h4|text_align:center”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”10766″ alignment=”center” style=”vc_box_circle”][vc_custom_heading text=”KURILLÁNÉ FRANKÓ ANNA” font_container=”tag:h4|text_align:center”][vc_custom_heading text=”testnevelés szakos tanár, gyógytestnevelés szak” font_container=”tag:h4|text_align:center”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”9936″ alignment=”center” style=”vc_box_circle”][vc_custom_heading text=”LAKATOS MÁRIA
élelmiszeripari technikus, pék-cukrász” font_container=”tag:h4|text_align:center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”9928″ alignment=”center” style=”vc_box_circle”][vc_custom_heading text=”LENGYEL TIBOR” font_container=”tag:h4|text_align:center”][vc_custom_heading text=”rendszergazda” font_container=”tag:h4|text_align:center”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”9928″ alignment=”center” style=”vc_box_circle”][vc_custom_heading text=”MAKOVICZKI ANDRÁS” font_container=”tag:h4|text_align:center”][vc_custom_heading text=”agrármérnök, okleveles agrár-mérnöktanár” font_container=”tag:h4|text_align:center”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”9928″ alignment=”center” style=”vc_box_circle”][vc_custom_heading text=”MÁTÉ LAJOS” font_container=”tag:h4|text_align:center”][vc_custom_heading text=”agrármérnök, okleveles agrár-mérnöktanár” font_container=”tag:h4|text_align:center”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”12887″ alignment=”center” style=”vc_box_circle”][vc_custom_heading text=”MÉSZÁROS NIKOLETTA
közgazdász, építőmérnök” font_container=”tag:h4|text_align:center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”9924″ alignment=”center” style=”vc_box_circle”][vc_custom_heading text=”MOLNÁR ANDREA
agrármérnök, mérnöktanár” font_container=”tag:h4|text_align:center”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”9928″ alignment=”center” style=”vc_box_circle”][vc_custom_heading text=”MOLNÁR ISTVÁN” font_container=”tag:h4|text_align:center”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”9928″ alignment=”center” style=”vc_box_circle”][vc_custom_heading text=”MOLNÁR ISTVÁN TAMÁS” font_container=”tag:h4|text_align:center”][vc_custom_heading text=”történelem szakos középiskolai tanár, kollégiumi nevelő” font_container=”tag:h4|text_align:center”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”9936″ alignment=”center” style=”vc_box_circle”][vc_custom_heading text=”NAGYNÉ FARKAS SZILVIA
agrármérnök, okleveles agrármérnöktanár” font_container=”tag:h4|text_align:center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”9936″ alignment=”center” style=”vc_box_circle”][vc_custom_heading text=”ÓVÁRI-TÍMÁR PÉTERNÉ” font_container=”tag:h4|text_align:center”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”9928″ alignment=”center” style=”vc_box_circle”][vc_custom_heading text=”PEREI GÁBOR” font_container=”tag:h4|text_align:center”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”9936″ alignment=”center” style=”vc_box_circle”][vc_custom_heading text=”PINTÉRNÉ TÍMÁR ÉVA
francia – orosz szakos tanár” font_container=”tag:h4|text_align:center”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”9928″ alignment=”center” style=”vc_box_circle”][vc_custom_heading text=”PODANI NORBERT PÁL
környezetgazdálkodási agrármérnök, mérnöktanár” font_container=”tag:h4|text_align:center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”9936″ alignment=”center” style=”vc_box_circle”][vc_custom_heading text=”ROJIKNÉ BOGÁR TÜNDE
mezőgazdasági technikus” font_container=”tag:h4|text_align:center”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”9936″ alignment=”center” style=”vc_box_circle”][vc_custom_heading text=”” font_container=”tag:h4|text_align:center”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”9988″ alignment=”center” style=”vc_box_circle”][vc_custom_heading text=”SZÁSZ ANDREA
élelmiszeripari mérnök, mérnöktanár” font_container=”tag:h4|text_align:center”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”9936″ alignment=”center” style=”vc_box_circle”][vc_custom_heading text=”SZUROVECZ-KURUCZ GABRIELLA
okleveles középiskolai magyartanár” font_container=”tag:h4|text_align:center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”9928″ alignment=”center” style=”vc_box_circle”][vc_custom_heading text=”TAMÁSI ISTVÁN” font_container=”tag:h4|text_align:center”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”9990″ alignment=”center” style=”vc_box_circle”][vc_custom_heading text=”TÍMÁR ATTILA” font_container=”tag:h4|text_align:center”][vc_custom_heading text=”mesterszakács, turizmus-vendéglátás szakos közgazdász” font_container=”tag:h4|text_align:center”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”9936″ alignment=”center” style=”vc_box_circle”][vc_custom_heading text=”TÍMÁRNÉ BÁRDOSI MARIANNA” font_container=”tag:h4|text_align:center”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”9928″ alignment=”center” style=”vc_box_circle”][vc_custom_heading text=”VALKI ANTAL” font_container=”tag:h4|text_align:center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”9928″ alignment=”center”][vc_custom_heading text=”VASZKÓ ZSOLT” font_container=”tag:h4|text_align:center”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”9994″ alignment=”center” style=”vc_box_circle”][vc_custom_heading text=”WERB JÓZSEFNÉ” font_container=”tag:h4|text_align:center”][vc_custom_heading text=”mérnöktanár, kollégiumi nevelőtanár” font_container=”tag:h4|text_align:center”][/vc_column][/vc_row]